вірші

Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

Травень
21

В трубах дірочки латає,
В них несправність виправляє.
Труб і кранів чудо-технік
Добрий дядечко сантехнік.

******************************

Бойлер, опалення та унітаз
Кран замінити несправний на новий
Ще й умивальник, колонку чи газ –
Все вам сантехнік змонтує, встановить.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Травень
21

 

Із напругою він ладить
Знає де проходить струм
Фази вміло визначає
І усім допомагає.
*************************
Зникло світло, що робити? 
По кімнаті як ходити? 
Мама каже, - Без істерик, 
Допоможе нам ЕЛЕКТРИК.
 

Електрик

Як відомо, будь-яке творіння рук людських потребує ретельного догляду та обслуговування. Недостатньо просто поставити серед степів електростанцію і забезпечити її необхідним обладнанням. Потрібно залучити до роботи фахівців-електромонтерів, які здійснюють поточний контроль дорогої техніки. Від якісного виконання поставлених перед ними завдань залежить безперебійна робота будь-якого підприємства. 

 

Отже електромонтер це той, хто здійснює розбирання, ремонт, монтаж та налагодження, технічне обслуговування промислового електрообладнання, електродвигунів, генераторів, кабельних і лінійних споруд, електронно-регулюючих приладів.
Перші слова, які сказав Бог, починаючи творити світ з «нічого», були: «Хай буде світло!» Як люблять говорити самі електромонтери, саме тому їх професія - найдавніша з усіх. Насправді історія розвитку цього технічного спрямування нараховує трохи більше 100 років. Але зате яким славним і стрімким було це розвиток!
Сьогодні про людину, «яка винайшла XX століття», згадують не часто. Але плоди праць Нікола Тесла, відомого завдяки своїм науково-революційним вкладом у вивчення властивостей електрики і магнетизму в кінці XIX - початку XX століть, живуть і до цього дня, даючи нам можливість насолоджуватися всіма благами прогресу. Патенти і теоретичні роботи Тесли сформували базис для сучасних пристроїв, що працюють на змінному струмі, багатофазних систем та електродвигуна, що дозволили зробити другий етап промислової революції.
Значимість електрики для сучасної людини переоцінити складно. Клацання вимикача став таким звичним і невід'ємним звуком, що уявити собі життя без цього «чарівного світу » просто неможливо. На сьогоднішній день електромонтери незамінні на різних підприємствах народного господарства. Затребувана їх майстерність і в побуті.

Водій

Травень
21

Водій

Рух - основна умова сучасної життя, проте не кожен громадянин нашої країни може дозволити собі особистий транспорт, і саме в такому випадку на допомогу приходить водій. Разом з цим, професія водія дуже актуальна в сфері доставки вантажів на різні дистанції.

Історично водії існували з моменту появи першого транспортного засобу. Кожна транспортна новинка викликала подив і навіть побоювання з боку мирних жителів які, в свою чергу, воліли віддавати управління та особисту безпеку в руки досвідченого водія який добре знав правила пересування на цих транспортних засобах.

Соціально працівник, керуючий легковими і вантажними автомобілями, був і до цих пір залишається затребуваним. Згідно з опитуваннями, в межах міста більшість людей вважають за краще користуватися автобусом, здійснюючи як мінімум щоденний шлях з дому на роботу.

В обов'язки водія входить не тільки безпосереднє управління автомобільним транспортом, а й контроль дотримання пасажирами основних правил проїзду, контроль безпеки під час посадки і висадки, комфорт пасажирів під час поїздки. При виникненні поломок або несправностей, саме водій відповідальний за усунення незручності. Більш того, досвідчений водій здатний в найкоротші терміни оцінити ситуацію руху на дорозі, визначитися з найкоротшим маршрутом, уникнувши прикрої втрати часу в міських пробках у години пік. Обов'язковим для водія також є вміння передбачити всі можливі перешкоди, прорахувати розвиток ситуації завчасно і в разі небезпеки уникнути зіткнення з іншими транспортними засобами.

Верстатник широкого профілю

Травень
21
Верстатнику милий зготов мені ключик
І сильні завіси, й замочок блискучий
Я буду раненько замок відмикати
Щоб ви не минали гостинної хати.
 

Бухгалтер

Травень
21
Вміє справно рахувати
Бухгалтерію вести
І в комп’ютер він встигає 
Всі рахунки занести.
 

Бляхар

Травень
21

Буде дим іти гарненько,
Бо новий у нас димар.
Із металу нам зробив
Майстер справ своїх бляхар.

Бляхар

Підписатися на RSS - вірші

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ