жппл

Зразок заяви, анкета педпрацівника

Щоб завантажити файл натисніть посилання:

Інструкція по роботі з електронним журналом

Січ
23

Сучасні комп'ютерні технології інтенсивно впроваджуються у освітньо-виховний процес. Навчальні заклади мають доступ до мережі Інтернет. Кращі з них вже використовують новітні технології для здійснення взаємозв'язку з батьками.

«Електронний журнал» – це програмний комплекс для зберігання і обробки інформації про успішність учнів, виконаний у вигляді клієнт-серверного застосування і орієнтований для використання в освітній установі.

По суті це відкрита, доступна у будь-який момент часу електронна версія журналу обліку теоретичних знань з явними перевагами. До якого можна отримати доступ з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі інтернет.

Щоб перейти до електронного журналу натисніть посилання «Батькам».

Список педагогічних працівників, які атестуються у 2017-2018

 

Список  педагогічних працівників

 Житомирського професійного політехнічного ліцею

які підлягають  атестації у 2017-2018 н.р.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Шукаємо таланти

Вер
20

Таланти24 вересня 2012 р. о 1400 для учнів І-го курсу проводитиметься конкурс "Шукаємо таланти". Всіх бажаючи запрошуємо прийняти участь.

 

 

 

 

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання Житомирського професійного політехнічного ліцею

Кві
18

Переможець Атаманський Валерій Станіславович (Електрогазозварник)03-04 квітня 2012 року серед майстрів виробничого навчання Житомирського професійного політехнічного ліцею був проведений конкурс фахової майстерності з професії "Електрогазозварник".
В ході конкурсу майстри продемонстрували достатньо високі професійні навички при виготовленні виробів. Результатом конкурсу стало поповнення матеріально-технічної бази ліцею інструментами і пристосуваннями.

За рішенням журі конкурсу переможцями в номінаціях визначенні:

1 місце Атаманський Валерій Станіславович;
2 місце Кулик Анатолій Григорович;
3 місце Шутенко Богдан Вікторович.

Умови навчання

Кві
13

Статус здобувачів освіти

1.1.  Учні професійного ліцею – це випускники закладів базової чи повної загальної середньої освіти, зараховані до професійного ліцею на здобуття освіти за програмами первинної професійної підготовки.

1.2.  Слухачі професійного ліцею – це особи, зараховані до професійного ліцею на здобуття освіти за програмами професійного (професійно-технічного) навчання, перепідготовки чи підвищення кваліфікації.

ЖППЛ проводить організаційну та методичну роботу з атестації навчального закладу

Бер
04

Житомирський професійний політехнічний ліцей проводить організаційну та методичну роботу з атестації навчального закладу з професій:

Сторінки

Підписатися на RSS - жппл

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ