Житомирський професійний політехнічний  ліцей готує кваліфікованих робітників за такими професіями:
 

HUMAN школа

Жов
19

З 21 жовтня 2020 року Житомирський професійний політехнічний ліцей переходить на змішану форму навчання. Здобувачі професійної освіти (групи №12.20, 13.20, 14.20, 11.19, 12.19, 14.19, 23, 24, 14.18, 014.20, 012.20) навчатимуться дистанційно з використанням платформи HUMAN школа, а предмети "Математика" та "Інформатика" з використанням платформи Moodle. Усім учасникам освітнього процесу необхідно зареєструватися на вказаних платформах.

Лінійка-реквієм вшанування пам'яті учасників ООС

Жов
13

В рамках святкування Дня Захисника України 12 жовтня 2020 року в ЖППЛ відбулася лінійка-реквієм вшанування пам’яті учасників ООС (АТО) викладача ліцею підполковника Олександра Мединцева та випускників нашого навчального закладу Романа Власюка, Михайла Рибака та Віталія Ступака.

До нашого заходу долучилася військовослужбовець 95 окремої десантно-штурмової бригади Ірина Берегова, котра піснею вшанувала пам’ять загиблих та привітала присутніх із прийдешнім святом.

Святкова програма до Дня працівника освіти

Жов
05

Святковою  концертною програмою адміністрація та здобувачі освіти Житомирського професійного політехнічного ліцею 1 та 2 жовтня 2020 р. привітали працівників закладу з Днем працівника освіти.

Наш колектив бажає всім освітянам області міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної життєвої енергії та добра!

Екскурсія до обласної універсальної наукової бібліотеки

Жов
05

30 вересня 2020 року - День бібліотекаря. В зв'язку з цим викладач української мови та літератури Житомирського професійного політехнічного ліцею Тарасюк І. Є. разом із здобувачами освіти групи №12.20 та майстром виробничого навчання Куликом А.Г. відвідали обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Ольжича, де співробітники закладу провели екскурсію залами бібліотеки.

Зустріч з літературознавцем

Жов
05

29 вересня 2020 року викладач української мови та літератури Житомирського професійного політехнічного ліцею Тарасюк І.Є. разом із здобувачами освіти групи №12.20 провела зустріч з літературознавцем, письменником та науковцем Білобровцем Володимиром Володимировичем, який розповів про свою наукову і літературну діяльність. Детальніше можна ознайомитьсь за посиланням.

З Днем працівників освіти!

Жов
02

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, справжніх патріотів України. 

Історичний Житомир

Вер
28

25 вересня 2020 року художні керівники Житомирського професійного політехнічного ліцею провели для здобувачів професійної освіти другого курсу екскурсію пам’ятними місцями Житомира. Особливо доречним та цікавим було це знайомство для здобувачів освіти, які приїхали з різних куточків нашої області.

Сторінки

Підписатися на Житомирський професійний політехнічний ліцей RSS

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ