Екскурсія до музею космонавтики ім.С.П.Корольова

Бер
18

13 березня 2019 року учні групи №14/18 Житомирського професійного політехнічного ліцею разом з класним керівником Вітвицькою Г.М.  відвідали Житомирський музей космонавтики імені С.П. Корольова та меморіальний будинок-музей, де народився всесвітньо відомий учений. Під час екскурсії учні дізналися багато цікавих фактів із життя науковця, який створив перший космічний корабель, та завдяки якому розпочалася нова ера в історії людства – підкорення космосу.

Конкурс на кращого декламатора поезій Т.Шевченка та творів українських поетів

Бер
18

14 березня 2019 року у Житомирському професійному політехнічному ліцеї в рамках Тижня української мови і літератури в ліцеї була проведена літературна композиція на тему: «Заповіт» Тараса Шевченка. Учні групи 1 курсу переглянули презентацію про Т.Шевченка, а потім учні групи 24 розповіли про історію створення «Заповіту», прочитали поезію українською, білоруською та англійською мовами. Бібліотекар ліцею Слухова Л.К.

Обласна олімпіада з предмета "Креслення"

Бер
14

13 березня 2019 року на базі Житомирського професійного політехнічного ліцею пройшла обласна олімпіада з предмета "Креслення" серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Житомирської області. Програма  олімпіади  передбачала виконання  теоретичного  завдання  з  предмета у формі тестів та виконання графічної роботи з побудови проекції. Переможці та призери  заключного  етапу  обласної олімпіади  були нагороджені  дипломами І, ІІ, та ІІІ ступенів. Журі у складі Васильчук В.А., Гершгоріна О.В., Лавренчука О.М., Федорко Н.М.

Обласна методична секція педпрацівників металообробних та енергетичних професій

Бер
14

13 березня 2019 року на базі Житомирського професійного політехнічного ліцею пройшло засідання обласної методичної секції педпрацівників металообробних та енергетичних професій у формі творчого майданчика на тему «Оновлення змісту професійної підготовки за рахунок упровадження новітніх технологій в освітній процес».  Під час засідання викладач вищої категорії Воропай П.Т. на високому рівні провів відкритий урок з предмета «Обладнання та технологія зварювальних робіт» на тему «Вибір режиму ручного дугового зварювання».

АНОНС Тиждень української мови та літератури

Бер
11

З 11 по 15 березня 2019 року у Житомирському професійному політехнічному ліцеї викладач української мови Крикуненко Т.В. проведе Тиждень української мови та літератури. Щоб ознайомитися з планом проведення натисніть ТУТ.

АНОНС Тиждень фізики

Бер
11

З 11 по 19 березня 2019 року у Житомирському професійному політехнічному ліцеї викладач фізики Безпалюк М.В. проведе Тиждень фізики. Щоб ознайомитися з планом проведення натисніть ТУТ.

Ярмарок кар'єри для випускників ЖППЛ

Бер
01

28 лютого 2019 року фахівцями Житомирського міського центру зайнятості була організована зустріч роботодавців з випускниками ліцеюФахівці ЖМЦЗ надали інформацію про стан ринку праці, актуальні вакансії, державні соціальні послуги служби зайнятос

Сторінки

Підписатися на Житомирський професійний політехнічний ліцей RSS

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ