Житомирський професійний політехнічний  ліцей готує кваліфікованих робітників за такими професіями:
 

Всесвітній день поезії

Бер
23

21 березня 2023 року в ЖППЛ проведено день поезії.
Що таке для нас поезія?
Для всіх - різне: невід'ємна частина життя, хобі, найкращий спосіб виразити свої почуття - чи щось таке, без чого можна прожити - чому ні? Але дуже мало на світі людей, яких хоча б раз у житті не вразило поетичне слово. І чи є на світі такі люди? І чи були? Бо ж поезія старша за писемність - лише ритмізовані й упорядковані певним чином рядки можна передавати з покоління в покоління усно без значних спотворень.

Літературне свято "Від Лесі до Ліни"

Бер
21

19 березня 1930 року у Ржищеві на Київщині народилася Ліна Костенко. А майже за 60 років до того, 25 лютого 1871 року (за новим стилем) у фактично сусідньому Звягелі відкрила оченята маленька Лариса Косач.
Леся Українка і Ліна Костенко. Дві наднові зірки української поезії. Дві незламні жінки. Дві живі людини, які помилялися, кохали, ненавиділи - і творили, бо не могли інакше.

ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу з професії "Слюсар колісних транспортних засобів"

Бер
20

16 березня 2023 року на базі навчально-практичного центру слюсарних технологій ЦПТО м.Житомира проходив ІІ (обласний) етап конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (ПТ) освіти з професії "Слюсар з колісних транспортних засобів". Здобувач освіти ЖППЛ Кучер Максим Васильович здобув ІІІ місце та нагороджений дипломом Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації

Мовно-літературний турнір по творчості Тараса Шевченка

Бер
17

Середа. 15 березня 2023 р. Здобувачі освіти ЖППЛ групи №12.22 взяли участь в мовно-літературному турнірі, де розгадували кросворди, літературні задачі, криптограми по творчості Тараса Шевченка. Перемогу здобула команда у складі Дмітрієва Д., Присяжнюка Д., Саламахи М. та Якубенка К.
Усі переможці отримали призи.

Конкурс на кращого декламатора поезій Великого Кобзаря

Бер
17

Щовесни, коли тануть сніги
І на рясці просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка

В стінах кабінету №22 ”Українська мова і література” 15 березня 2023р. відбувся конкурс на кращого декламатора поезій Великого Кобзаря. Активну участь в заході взяли здобувачі освіти групи №12.22. Журі у складі Безпалюка М.В., Тарасюк І.Є. та Крикуненко Т.В. визначили переможців:
1 місце – Опанасюк Максим
2 місце – Данілов Дмитро
3 місце - Данчук Мирослав та Голяченко Сергій

Пам'яті Дмитра Павличка (28.09.1929-29.01.2023)

Бер
17

29 січня 2023 року зупинилося серце Дмитра Павличка. Одні вважали, що він мав зв'язки з УПА, інші закидали йому співпрацю із совєтами. Для одних він був лише номенклатурним радянським літератором, для інших - співавтором Декларації про державний суверенітет України. Для когось - пристосуванець, для інших - борець. Але в будь-якому випадку із нашого світу пішла суперечлива і бентежна людина-епоха, живий класик, поет і провидець.

Круглий стіл на тему:"Поети-"шістдесятники"

Бер
17

8 березня 2023 р.,викладачі української мови і літератури Тарасюк І.Є. та Крикуненко Т.В. провели круглий стіл на тему:"Поети-"шістдесятники", на якому було переглянуто презентації про Дмитра Павличка та Ліну Костенко. Також лунали поезії Д. Павличка про мову та сучасні поезії Л.Костенко у виконанні здобувачів освіти групи 12.21.

Сторінки

Підписатися на Житомирський професійний політехнічний ліцей RSS

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ