Аніматор

АніматорКороткий опис: Аніматор - це людина, що організовує як святкові заходи, так і акції, покликані підвищити обсяг продажів і пожвавити бізнес. Переважна більшість зарубіжних компаній, що займаються продажем товарів різного призначення, користуються послугами аніматорів. Існує також професія аніматора-мультиплікатора, яка не має нічого спільного з аніматором продажів. Аніматор-мультиплікатор оживляє мальованих персонажів і наділяє їх особистістю. Результати творчості аніматора супроводжують людину з раннього дитинства, виховуючи в дитині доброту і чуйність.

Історія професії: Слово «аніматор» походить від латинського anima, що означає «життя». Раніше представники цієї професії були відомі як масовик-витівник і тамада, які роблять будь-яке свято незабутнім і цікавим. До кінця 70-х років мультиплікаторів також стали іменувати аніматорами.

Соціальна важливість професії в суспільстві: Аніматор продажів - це людина-реклама, який просуває різні товари та послуги клієнтам, і саме тому ця професія так потрібна в наш час. Аніматори, які влаштовують свята, також користуються великою популярністю, тому що саме вони створюють незабутні свята, підвищуючи настрій оточуючих.

Масовість і унікальність професії: Професія аніматора вимагає творчого підходу, акторської майстерності і чарівності. Людям цієї професії часом доводиться співати і танцювати, розігрувати театральні сценки і брати участь у спортивних іграх.

Ризики професії: Створювати оточуючим свято насправді досить трудомістке заняття, яке з часом перетворюється для аніматора в рутинний процес, розписаний похвилинно. Людина, що працює в даній сфері, не має права показувати своє невдоволення і втому.

Де отримати професію: На даний момент багато організацій навчають фахівців даної професії. Для того щоб почати роботу в даній галузі, необхідно бути товариським і доброзичливим, але щоб продовжити кар'єру і досягти істотних результатів вам будуть потрібні знання менеджменту, маркетингу, досвід в організації заходів.

Людина, що бажає випробувати свої сили в професії аніматора-мультиплікатора, повинен мати талант художника і графіка. Перш за все, треба буде пройти курс молодого бійця, попрацювати підмайстром, і тільки проявившему свій талант і працьовитість майстер дозволять працювати самостійно.

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ