Звіт про проведення Тижня енергетичних професій

З 25 по 29 березня 2019 року на базі Філії Житомирського професійного політехнічного ліцею з учнями груп №22/17, 36/16 та 32 викладач професійно-теоретичної підготовки Пегарькова Г.А., майстри виробничого навчання Стрелковський М.В., Громік Л.С., Попік В.П. та старший майстер Бойчук А.М. провели тиждень енергетичних професій. 25 березня 2019 р. було проведено конкурс стінгазет на тематику професій «Електромонтер» та «Електромеханік» серед учнів груп №22/17, 36/16, 32. Найзмістовнішою була газета учнів групи №22/17, найдотепнішою - газета учнів групи №32, найкреативнішою - газета учнів групи №36/16. Громік Л.С., Стрелковський М.В. та  Пегарькова Г.А. продемонстрували творчі роботи учнів попередніх випусків та  діючі стенди з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

26 березня було проведено теоретичну частину конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» серед учнів I-II курсів. В комп’ютерному класі 10 учнів із груп №22/17 та 32 відповідали на електронні тести професійного спрямування. 27 березня Пегарькова Г.А., Стрелковський М.В. та  Громік Л.С. за попередньою домовленістю з підприємством ПАТ «Електровимірювач» провели  екскурсію на підприємство. Головний енергетик підприємства Баклан Михайло Степанович ознайомив учнів груп №22/17 та 32 з електрообладнанням підприємства, особливостями його експлуатації,  технологією виробництва і, безпосередньо, з працею людей на виробництві. Змістовна і дуже цікава розповідь про роботу підприємства, особливості техніки безпеки під час роботи електрообладнання є важливим засобом трудового виховання і профорієнтації учнів.

28 березня Стрелковський М.В., Громік Л.С. та Бойчук А.М. провели  в майстерні практичну частину конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» серед учнів I-II курсів. За результатами двох турів конкурсу:

I МІСЦЕБЕРЕЖНИЦЬКИЙ МАКСИМ (гр. №22/17)

II МІСЦЕ – ГУЦЬ ОЛЕКСАНДР (гр. №32)

III МІСЦЕ – ПАМПУРА  АНТОН (гр. №32)

29 березня Пегарькова Г.А., Стрелковський М.В., Громік Л.С., Попік В.П. та Бойчук А.М. провели конкурс на розв’язування учнями кросвордів на енергетичну тематику. В конкурсі взяли участь представники кожної з груп. Перемогу одержав учень гр. №32 Торовчик Євген, який швидше за всіх і якісніше виконав завдання. Громік Л.С. та Пегарькова Г.А. організували в кабінеті №106  перегляд відеофільмів професійного спрямування для учнів всіх груп енергетичних професій.

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ