Відверта розмова «Ким бути чи яким бути?»

21 жовтня 2021 р. зі здобувачами освіти Житомирського професійного політехнічного ліцею групи 015.21 в рамках проведення Тижня професійної освіти  було проведено захід у вигляді відвертої розмови «Ким бути чи яким бути?». Захід провели викладач Пегарькова Г.А. та майстер виробничого  навчання Стрелковський М.В.

Здобувачі освіти висловлювали свої думки, дискутували. В будь-якій, навіть  найпрестижнішій, професії є свої хиби, спокуси, плюси та мінуси. Що одержують люди, які піднялися високо кар’єрними сходами, які йшли “напролом”?

Одним із найважливіших питань, яке вирішують ті, хто стоїть на порозі самостійного життя, — ким бути і яким бути в цьому житті.

Замислюючись над цим, всі здобувачі освіти схиляються до думки, що хочуть оволодіти потрібною суспільству професією. З  професією електромонтера вони мають перспективи щодо працевлаштування, заробітня платня  у електромонтера стабільна, а ризик безробіття незначний.

Сучасне підприємство неможливо уявити без електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування зростає попит на якісних спеціалістів, які б зі знанням справи могли брати участь у ремонті електричних машин і агрегатів, вести монтаж конструкцій та електрообладнання, щитів і пультів управління.

 Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтерах постійна.

Наприкінці заходу здобувачами освіти було переглянуто відеофільм «Ринок сучасних професій».

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ