Обласна методична секція викладачів суспільних дисциплін

  21 березня 2018 року на базі Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Житомирській області відбулося засідання методичної секції викладачів суспільних дисциплін у формі вебінару. Тема вебінару - «Сполучення сучасних і традиційних технологій як засіб підвищення мотивації навчання». Заступник директора з навчально-виробничої роботи Нікончук Ф.М. та педагогічні працівники Житомирського професійного політехнічного ліцею взяли активну участь у підготовці та проведенні обласної методичної секції.

   В ході вебінару було приділено увагу важливій складовій кожного розділу програми з історії України, а саме, новому виду роботи для викладачів - проведенню практичного заняття, головним завданням якого є закріплення, переведення у довготривалу пам'ять теоретичних знань, умінь і навичок з навчального предмета «Історія України». Досвідом роботи з даного питання поділилась Поліщук Н.К., викладач суспільних дисциплін ГВПУНТ.

    На підтвердження важливості вказаної діяльності викладачів методист НМК ПТО у Житомирській області Ковальчук Т.О. презентувала методичний порадник-практикум «Підготовка та проведення практичних занять з історії України». Посібник складено з метою наповнення навчального змісту історичної освіти, в ньому вміщено ряд рекомендацій та матеріалів на допомогу викладачеві при підготовці до практичного заняття.

    Із системою роботи ЖППЛ учасників вебінару ознайомив Нікончук Ф.М., заступник директора з навчально-виробничої роботи. У своєму виступі він навів приклади, які підтверджують підвищення рівня навчальних досягнень учнів в результаті сполучення та використання саме традиційних і сучасних технологій навчання.

    Про діяльність педколективу щодо створення інформаційного простору та впровадження сучасних технологій в освітній процес, зокрема у викладання суспільних дисциплін, розповіла методист ЖППЛ Костючек Н.М.

 

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ