Козацькі забави

20 листопада 2018р у спортивному залі ліцею вихователем гуртожитку Вітвицькою Г.М. був  проведений виховний захід  «Козацькі забави»  з метою поповнення знань про козаків, їх традиції, звичаї, наслідування кращих рис та бажання бути козакам гідною зміною. Здавна українська земля славилася  своїми добрими і героїчними традиціями.

Змагання почались з привітань. Куріні  «Козаки» і «Сини України» дуже гарно показали себе протягом  9 конкурсів, адже саме стільки порогів на Дніпрі, і справжньому козаку необхідно було  обов’язково подолати цю перешкоду.

У першому конкурсі козаки представляли назви та девізи  своїх команд. В другому –  отамани змагалися в знаннях термінології козацької доби. В конкурсі «Втеча з полону» – козаки показали свою швидкість, вправність, витривалість, адже командам потрібно було найшвидше втекти з «полону». Свято «Козацькі забави» – вдалося на славу.

Такі заходи ознайомлюють учнів із славними сторінками історії нашого народу, виховують почуття патріотизму, шанобливого ставлення до великих синів України.

Враження від гри залишились лише позитивні та незабутні. Насамкінець хотілося б ще раз з гордістю відзначити той факт, що не перевелися на землі  нашій справжні козаки! А хто не вірить, - ласкаво просимо до нашого ліцею та гуртожитку.

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ