ІІ Міжнародна науково-практична конференція Професійна освіта в умовах сталого розвитку суспільства

8 листопада 2018 року педагогічні працівники ліцею  взяли участь у перегляді ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Професійна освіта в умовах сталого розвитку суспільства». Захід проводив Інститут професійно-технічної освіти НАПН України спільно з департаментом професійної освіти МОН України.

 Відкрила конференцію директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України – Валентина Радкевич.

У заході взяли участь освітяни з усіх областей України, Білорусії, Польщі, Німеччини. Учасники конференції розглянули такі питання: розвиток суспільних знань у контексті євроінтеграційних процесів; сучасні економічні та освітні тренди забезпечення якості професійної та фахової передвищої освіти; новітні професійні кваліфікації для потреб «зеленої» економіки; соціальне партнерство в управлінні професійною та фаховою передвищою освітою; інноваційне освітнє середовище закладу професійної та фахової передвищої освіти; інклюзивна професійна та фахова передвища освіта; професійний розвиток педагога постіндустріального суспільства та формування культури безпеки життєдіяльності та праці майбутніх фахівців.

Присутні були ознайомлені із досвідом Запорізької області щодо впровадження дуальної системи в освітній процес та тісної співпраці підприємств з навчальними закладами, що є важливим на сучасному етапі.

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ