Екскурсія на ВАТ «Електровимірювач»

В рамках проведення Тижня професійної освіти 22 жовтня 2021р. за попередньою домовленістю з підприємством ВАТ «Електровимірювач» викладач професійно-теоретичної підготовки Пегарькова Г.А. та майстер виробничого навчання групи 015.21 Стрелковський М.В. організували  тематичну екскурсію за професійним спрямуванням.

Головний енергетик підприємства Баклан Михайло Степанович ознайомив учнів групи 015.21, які навчаються за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій» з електрообладнанням підприємства «Електровимірювач», особливостями його експлуатації,  технологією виробництва і, безпосередньо, з працею людей на виробництві.

Змістовна і дуже цікава розповідь про роботу підприємства, особливості техніки безпеки під час роботи електрообладнання є важливим засобом трудового виховання і профорієнтації учнів.

Зв'язок екскурсій з попереднім і наступним викладом навчального матеріалу дає наочне уявлення про практичне використання обладнання та інструментів у виробництві.

Мета подібних екскурсій - знайомство молоді з особливостями функціонування реальних підприємств, де вони працюватимуть у майбутньому. Перш ніж здійснити екскурсію, з учнями було проведено інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.

ВАТ «Електровимірювач» виготовляє електронні вимірювальні прилади та допоміжне обладнання до лабораторних робіт.

Обладнання, яке виробляється ВАТ «Електровимірювач», презентувалося на Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні».

ПедПРЕСАМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ